Tutkum söyleşi ile herkese güzel bir slm diyerek başlıyorum sözlerime. Bugününüz diliyoruz her gününüzden özel ve güzel olsun. Tutkumsohbet ile adım atar en güzel tutkulu dostluklar, en güzel kaliteli aşklar. Artık kendinizi mesnetsiz konularla bağdaştırmayı bırakın. Burada sizinle ortaya çıkacak dostluklar yada aşklar için bir sans vermeye kıymet.
Birşeylerin farkına vardıysanız artık başınızda olduğunu organize ettiğinüz talihsizlikleri başınızdan defedin.
Kırılan kalpleri onarmaya, itimat duygusunu yeniden güçlü bir şekilde inşa etmek için tutkumsohbet dedik.
Kurtları masamızdan uzak tutmaya çalışırken, evimizdeki kuzuları beslemeyi unutmamak için. Siz sevgili userlerimizin fikir ve istekleri ön planda tutuyoruz.

Tutkum sohbet

Ne tutkuymuş diyorsunuz dostluk aşk herseyi bağladı mevzuya diyorsunuz. Nerden mi biliyorum? Süre zaman dostlarin makalelerini okurken bende çok derim bu şekilde sözleri.
Söyleşi siteleri içinde aşırı fevri davranış sergileyen kişilerden hiçbir süre olmadım. Bir dehemmiyet yaklaşıyor ve ani kararlara sebep oluyor diye hep dikkat ettim. Söyleşi siteleri kimi zaman gerilimli zamanlara tanıklık etsede, pek bi alışılmış değildir.
Burada herkesin direnmeçı bir yanı var aslına bakarsak, lakin zaman süre ilişkisini de zora sokabilir. Görüyoruz burada bilinç altları hep sevgiliyi savunma yolunda

Bir sonraki makalemde bugünden çok daha güzel şeyler yazmak ümidiyle…

Tutkulu sohbet

Tutkulu sohbet etmek bir tercihtir aslında. 14.Yy sonları ve 15.Yy başlangıcı yakın olan bu günlerde. Dünyanın en mistik olgularındandır aslen tutkulu söyleşi etmek. Ön sezgilerimizi mevzuşturmaktan ziyade, beraberce chat yaparak tanımayı tercih ediyoruz.

Kimisi çekimser davranışlarında ölçülü yapıya sahipken, kimiside bir o denli kendini rahat ifade edebilir. Aslına bakarsak belkide cok kısmetli bir yapıya sahipsinizdir, bunu değerlendirme konusunda pek bi gönüllü yapınız olmaya bilir.
Lakin sizlerde haklısınız günümüzde insanoğlu inanılmaz şekilde dolandırılabiliyor. Tutkulu söyleşi edenleri oldukça akıllı zeki insanlar olduğundan. Sıkı bir değerlendirme yaparak söyleşi yapanlara daha olumlu yaklaşım sağlandığını görüyoruz…
hayatın karşısında durduğunuz her nokta, hiç bir şeyin yetişemeyecegi kadar corak bir toprak oldugunu bilin.