Sohbet yıldızı makalesini niçin yazıyorum? Evet güzel bir soru. Lakin anlamanız gereken bir ileti yok makale isimlerimde. Evet neşeli chat için kızabilirim vakit süre. Yada söyleşi ederiz içinde anlam ifade etmeyen gelen şeyleri yazabilirim. Lakin her makalemi bir sebeple yazmıyorum ki.

Bana sorsanız az evvelinde gördüğümü hatırlamam. Malüm B12 eksikliği yada başka bir sebeple şiddetli unutkanlık evrimi geçiriyorum. Kimi zaman adı hoşuma gider not alırım. Bazen bir makaleden gaslıme ilişir. Bazende reklamları gaslıme çarpar. Bir sürü sebep sayabilirim.

İsmin altına ne yazdığımda önemsiz. O an öfkeli olurum onu anımsatırım. Bilemediniz aşk dolu oluyorum. Aşkı kalemime alırım.
örneğin geçen gün sevgilisi olan kişilerin özeline giderken bir değil, on kez düşünmek gerektiğini ima ettim yazılarımda. Ufak fark var benim bunu farketmem aslen averaj son üç yıla dayanıyor…
nasıl mı? Bekarken esasen sevgi portföyümü reel yaşamıma taşıdım. Sonrasında evlendikten sonrasında hep tersti bana aşk meşk muhabbetleri. Son üç yıla kadar elbette. Son üç yılda sanal söyleşi hayatı bir nebze değisti benim için. Öfkeyle kalkan zararla oturur hesabı. Sonra anladım ki, düşünceli olmak lazımmış.
Fazla uzatmayayım mevzuyu sizide sıkmış olmayalım hem.

Söyleşi yıldızı
Google amcamızın bir ekip kuralları var. B12 eksikliği dedik dimi çalış ki alasın diyor. E dolayısıyla alın teri olmayan yerde ekmek olmaz haklı. Neşeli chat mi diyosun kas devam et diyo. Lakin benim için yeniden söyleyeyim, yazı isminin önemi yok!
Sohbetyıldızı olsun Ali olsun Veli olsun. O an hissim neyse adı olmadanda yazarım. Fakat Google amca ne diye tanısın makaleyi yada bizi. Yok demiyorum, az evvel dedim ya söyleşi ederiz bulunmuş olduğum alan sinirime kasarım. Yapmadığım birşey değil. Ama şuan geçmişte bahsi geçen sitenin adını hatırlamıyorum oraya linkli buraya linkli bakmam ki.

Belkide benim sistemim şeklinde sitelerini kendi alanında öne çıkarttı birini aratırken diğeride çıktı.
Sohbetyıldızı sadece hoşuma gitti. Yıldız şeklinde parlayan olsun sıla sohbet diye şimdi adını koydum. Fakat yarın bakıcam merak ettim linkli olan heryerin adıyla kasacağım.
Ah yüregi güzel yarim ben onca derdime birde seni yitirme derdini ekleyecek kadar salak hiç olmadım. B12 eksikliği konusunuda ele alayım bak. Şimdi farkettimki tıklaması yüksekmiş. : )
Ben sohbet odaları derdini aşalı çok oldu. Ben aştım da sen yine hapsoldun sohbet odaları içine o kötü oldu. : (
neyse aynı isimde sohbetyıldızı ile sanal söyleşi yaşamı bahsine diğer makalemde duygularıma geçinmek ümidiyle…