Söyleşi sitesi şimdi siz değerli ziyaretçilerimizin nazarında yep yeni haliyle…
Artık güvenilecek insanlar aramaya çalışmayın. Sizlere güvenli sohbet adresi Sıla sohbet ile kalitenin tadını çıkarın.Evet şimdi diyorsunuz ki sanal dünya yalan dünya güven mi kaldı. Haklısınız aslına bakarsak dün bir kere daha onca senelik arkadaşımın davranışından sonrasında sanal dünya gerçek dışı dünya moduna bende girdim. Ama biliyor musunuz benim sanal sohbet hayatından soğumam için pollyana olmakdan çıkmam gerekiyormuş. Ben sanal sohbet hayatım süresince hiç kişisel davranmadım. Lakin şimdi diyorum ki madem kaide çiğneniyor bende çiğniyorum.

Insanoğluın psikolojikman tercih sunulması karşılıgı her vakit tepki yapar ve madem seçenek sundun sana Allah’a emanet ol der. Aslına bakarsak bilincinde olmadan alacağın yanıt bellidir. Lakin çok nadiren tercihim sensin denir ki, buda duygusal bağ yada bir çıkar anlamına gelir.
Aslına bakarsak kızmıyorum bir tek kırılıyorum. Neden kızmıyorum bakın söyliyeyim. Onca yıl aynı taktiği bende uyguladım. Dostta düşmanda barındı yanımda. Şimdi o taktiği kullandığının farkındayım. çevreındakilere yetki vererek onları kullandığınında farkındayım. Lakin sanal söyleşi bir gün ona da öyle bir tokat atar ki. Haklıymışsın Liva der. Ortalama dört senedir, bana en az geldiği yetiş diye altı fazlasını saymadım. Fakat o şunu anlamıyor onun olmayan kuralları onu bitirir. Benimse kurallarımı bir kez çiğneyişim beni tamamlamış oldu. Anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az. : )

söyleşi sitesi
Güvenli sohbet adresi dedim ama. Buralarda güven kendinizin verdiği kadardır. Yani siteye bağlı değil gerçek dışı dünya sanal dünya oluşu. Kişi kendini burada gerçek sohbet hayatından farklı gelirse ne verirse onu alır. Fakat evet verdiğini alamayan da çok fazla. Sebebi aşikar insanoğlu kendi gerçek sohbet yaşamında olduğu gibi olmadığından.

Bilirsiniz sevgili okurlarım. Ben hep yazarım ya yazdığınıda değişen insan değilimdir. Kalkındırdığım insanı çamura batırır. Gerektiğinde de çamurdakini ayaklandırırım. Fazla hafife aldılar galiba bu ara yokluğumu fırsat bilen çakallar yüz tutmuş. Yatıp kalkıp tek kişiye şükretsinler. Bir senedir bu şekilde sessizsem borçları tek kişiye.
Sabrın sonu selamettir diyerek susuyorum tüm haksızlıklara. Sanmasınki bir ömür padişahım sultan kalacak. Gelin Sıla sohbet adresini birlikte izleyelim. Birlikte hakikaten her neyse o diye planladığım tek insanla. Hoş oda arada delirtiyor fakat bazen haklı bazen haksız olsada. Size gülücük yüzünüzden eksik olmasın diyerek bugmeşhurk veda ediyorum. Bir başka makalede yeni gülücük oluşturacak sohbet ile olma ümidiyle…