Söyleşi evi makalesini ele almıstım şimdi kaldığımız yerden devam etmek istiyorum.
Öncesini okumayanlar için buraya tıklayarak sohbetevi makalesine ulaşım sağlayabilirler.
Peki niçin sohbetevi isminde bir yer organize ettiğimi yani anlatmak isterim.
Daha önce anlattığım şeklinde Eskikent sohbet sevenlerin özlediği bu güzel söyleşi evleri keşke elimizde olanak olsada. Bir ailenin yediden yetmişe her yaşta ferdini söylekişi için barındıra bileceği bir söyleşi mekanı olsa. Hemde bir tane ile kalmasa. Her şehirde ulaşımı kolay yerlerde bir zincir haline getirilebilse. Aslen çok zor değil hayaller.

Aslına bakarsan ne malum geçmişinizi küçük bir hamle ile sizlere hatırlatacak birileri karşınıza çıkmayacağı. Sizlerde haklısınız. Lakin demem oki, Eskikent sohbet sevenlerden biri olarak. Söylekişinin dibine vurma vakitı diye düşünüyorum.

Minik, büyük her yaştan kullanıcı barındıran sohbetevi bebek misafirlerine bile ev sahipliği yapıyor. Lohusa sohbet edemez diye bir kavram yok. Yada anne söyleşi edemez diye diyelim. Lohusa söyleşi biraz garip oldu. Günümüz şartları malüm ne kadar anne sohbet edenlere kahve önermesekte, kahvesini yudumlarken emzirme önlüğü ile minik bebeğini emzirebiliyor. Güzel bir halde grup kurulup söyleşi imkanı sağlana biliyor. Her yaşa hitap ediyor uzun lafın kısası. Hatta çoçuklar için eğlence alanı bile var bir kenarında. Maddi durumum el verse emin olun öyle bir sohbetevi açmak isterim. Tutulacağınada eminim. Lohusa söyleşi isteyen yada anne sohbet eden Eskişehir sohbet sevenlerin özlediği şeklinde bir yer belki yok fakat, şimdi sizlere evinizde söyleşi imkanı. Al emzirme önlüğünü hem söyleşi et hemde bebeğini besle. Daha önce uygulamış biri olarak söylüyorum. : )

Anne sıcaklığında söyleşi
Şimdi aklınızdan geçenleri tahmin ediyorum. Anne sıcaklığında söyleşi mi olur diyorsunuz…
Ben sohbet siteleri içinde 18 yada 20 yaş arası kızlarımızı kendi kızım gibi görmüş oldum hatta son olarak birini yaşı 25 den büyük olmasına karşın kızım benzer biçimde kolladım. Evet çoğu süre darbe yesem de bu değişmedi. Şimdi sizde anne sıcaklığında sohbet için www.SilaSohbei.Net adresini bence bi ziyaret edin. Elli yaş üstü anneler sizleri bekliyor belkide.