Söyleşi burada diyoruz ama nerede diyorsunuz öyle mi? öyleyse sizlere sohbet nasıl ve nerede yapılır birazcık bahsedelim.
Yeni bir site yeni bir domain heyecanıyla rağmenızdayız. Evimizden ve isimizden arta kalan zamanlarda hep birlikte sohbet burada dayız. Nasıl zor zamanlarda birbirinin destekçisi olduk bir bilseniz.
Diliyoruz siz kullanıcılarımızdan almış olduğumız güçle yazdığımız bu satırlar doğru kişilere doğru yerlere ulaşır. Dilerim gönlünüzce söyleşi hep bu adreste sizinle olur. Bilirsiniz bir sözü var Hakkı İbrahim Hakkıoğlu`nun.
Etme etmeyen yere, ekme bitmeyen yere, ayak nasıl gidecek, gönlünün gitmediği yere. Aslında bu bir maniymis lakin ben Hakkı İbrahim Hakkıoğlu satırlarından öğrendim.
Insan gönlünün olmadığı bir yere iyi mi gitsin değbilimsel? Sizlerin de gönlünüz bizimle olsunki sohbetimiz sizinle şen olsun. Sıradan örneğini görüyorum. Gönlü olmadığı bir yerde yok su anda buranın sahibi. : )

söyleşi burada
sohbet nasıl ve nerede yapılır devam edelim konumuza eski insanlarla söyleşi etmek kadar güzel birşey yok aslına bakarsak usulü erkan bilen kişilerle kaliteli söyleşi ne güzeldi.
Yollarımız ayrı ayrı, kalplerimiz bir olsada. Herşey o eski kaliteyi hatırlatıyor. Kaderin bir suçu yok hepimiz bir sebeple ayrıldı sohbet odalarından. Lakin yaşadıkça keşke dediğimiz şeyler çoğalıyor.

Içimizde geçmiş sohbet yaşamımıza dayanarak barındırdığımız güçle birlikte rehberlik edeceğimizi düşünüyoruz. Sizinle beraber keyifli bir süre geçirmek için sohbet burada dayız diyoruz siz sevgili söyleşi sitesi arayışında olanları yanımıza bekliyoruz.
Söyleşi iyi mi ve nerede yapılır biraz olsun bahsettik. Şimdi birazcık özgürlük zamanı…

sohbet odaları
sohbet odaları ne ifade ediyor?
Bizim mekan da söyleşi odalarında, eşitlik herkese aynı hareket etmek değil, her insana aynı özeni göstermektir. Insanoğlu kuvvetce ve zekaca olmasalar bile anlaşma ve hak yolunda eşitler. Her kullanıcı aynı hakka haiz. Useriymis yetkilisiymis bizim icin farklı degil. Hepimiz bizim mekan da fark olsun diye herkese aynı özende tutuyoruz.
Arkamızdan yürümeyin, önümüzden de, yanımızdan yürüyün ki, boylelikle hep eşit tutalım.
Bakarsınız sizinle beraber keyifli bir sohbet dostluğu turu yaparız niçin olmasın. Şimdi kafanızı meşgul eden mevzuları bir kenara bırakın. Çok uzun süreden beri içinizde olan sohbet odalarını buldunuz. Derhal bizim mekan da sıla sohbet mekanında yapın sohbetinizi.