Sanal sohbet dünyası insanoğlunun olmak istedikleri lakin gerçek sohbet hayatlarında olamadık halleriyle doludur. Kimisi gerçek söyleşi hayatlarında ya mecburdur bazı şeylere yada mecbur bırakılmıştır.

Kimisi aşırettir sonundan korkar. Kimisi kimsesizdir yalnızlıkdan korkar.

Kimiside sanalsohbet dünyasını bir eğlence görür.

Neşeli chat yapmak için girer bazıları, lakin morali bozulur kimi zaman kendinden çok fenaleri görünce. Yıkık dökük hayatlar doludur.

Bazılarımız bağlarımlılık edinmiştir sanalsohbet dünyasını, bazılarıları dertten kederden neşeli sohbet edebilirmiyim diye girer. Çünkü reel sohbet hayatı bitmiştir. Biroldukça evli kadı yada evli adam mevcuttur. Hepimizin söylekişi etmesi bir gereksinimtır, reel söyleşi yaşamımızda gideremeyince bu ihtiyacı bu sekilde online sohbet arayışına düşeriz.

Sanal Sohbet


Peki karşılıklı söyleşi ederken evli hanım yada erkek olması ne değiştirir?

Aslen sohbet açısından karşılıklı sohbet ederken birsey değiştirmez. Karşındaki bir arayış içinde değilse. Açık konuşmak lazımsa birçok erkek yada hanım hepsi genel bir arayış içindedir. Kural dışı olanlar var elbet. Belkide gaslınü kör edenler. Ama senin niyetindir önemli olan çünkü senin gaslın onlara körse ölüyorum deseler birşey değişmez. Online sohbet siteleri hanım erkek fark olmadan karşılıklı söyleşi edilebilecek en güzel ortamlardır. Neşeli chat yapmak gerçek sohbet yaşamınızdan uzaklaşmak sizin elinizdedir. Fakat sanalsohbet dünyası içinde herkesi barındırır. Yalancıları, saf ter temiz insanoğlunun, hırlısı hırsızı ve üstelik o nasıl bilinmek isterse öyle bilirsiniz.

Ama hepsi bir diyemem asla. Kaliteli seçkin kişilerde var. Kalitesiz kişilerde çok var. Kimi kadın mahalle kavgası benzer biçimde kavga ederken, kimiside kalitesinden her neyse… Deyip geçiyor.

Ne iyi diyebiliyorum nede kötü. İyiye kullanılırsa aslen mükemmel. Fenaye kullanılırsa kötü.

Uzun lafın kısası her şerden bir hayır, çıkara bilirseniz neşeli sohbet kim bilir gerçek sohbet ile özleşir. Lakin herşey bana mi derseniz. Ne neşeli söyleşi olur nede siz istediğinize ulaşmış olmuş olursunuz.

O zaman tüm gerçeklerinizle yalansız neyseniz o olarak neşeli chat yapabilirsiniz. Herşey sizin elinizde yönetmende sizsiniz, başrolde.

Simdi derhal sıla sohbet mekanı ile karşılıklı sohbet ile buluşmak dileğiyle…