Gerçek sohbet yaşamınızda herşey kötüyemi gidiyor. Sıkmayın canınızı hangimizin güzel gidiyor ki? Yaşam bazen en çirkin oyunlarını oynar insana. Hatta insanoğlu başrolu alır o oyunda. Şaşkınlığını gizleyemezsin.

İnsanlar seviyor ardında kırık dallar bırakıp yok olmayı. Belkide bundan sevdiklerimizin bize hiç tutunmayışı, yada bizim onlara deliler benzer biçimde sım sıkı tutunuşumuz. Hepimiz kırık dal bırakmamak için uğraşırken, onlar daha fazla nasıl kırarız dalları diyor galiba.

şu demek oluyor ki işin gerçeği su yöndeki söyleşi ederken de herşey aynı.

Özgür kanatların, naif ruhun yada buram buram kokan aşk kokun farketmiyor. Hepsi birer suçlu halini çok rahat alabiliyor.

Kimi zaman chat yapmak isteyişiniz reelsohbet yaşamınızdan uzak kalmak için elbet biliyoruz.

Lakin ne kadar uzaklaştırabildiğimiz mevzusu tartışılır.

Gerçek söyleşi

Bugünlerde mevzudan mevzuya atlarken buluyorum kendimi galiba aklimda bir sürü konunun çakışması sebebi. Gerçeği söylemek gerekirse, reelsohbet ve sanalsohbet hayatım birbirine karıştı. Chat yapmak bazen iyi gelirken kimi zaman de bu şekilde kafa karıştırıyor işte. Şahsen ben kapatınca bitirenlerden hiçbir vakit olamadım. Hep aklımda neden diye bir sual isareti olmadı desem yalan olur.

Hep bir sırtımdan yedim darbe, yada iyi mi kıyıyorlar diyorum. Sanalsohbet için değil yalnız chat yaparken yada reelsohbet yaşamımda hep kızıyorum kendime aslına bakarsak. Ne insanın ayıbını vurabildim yüzüne, nede kırıp incite bildim.

İyi gözüken lakin özünde iyi olmayan bir huy işte benimkisi.

Gelip chat yapmak için bana ayıbı olan biroldukça insan yazıyor. Lakin ben hiçbir zaman sen busun diyemiyorum. Kimi zaman ayıbı onlar mı ben mi yapıyorum bilmiyorum. Ama şunu biliyorum Baskan bana çok kızıyor bu nedenle.

Güzel gönüllü yarim lakin çok sabırsızdır. İnsanlar kimi zaman belli etmez duygularını, bazılarıda içi dışına vurmuştur benim şeklinde. Hepimiz aslında chat yapmak mevzusunda da sanalsohbet reelsohbet konusundada Baskan ile zıt kutuplardayız. Malum zıt kutuplar birbirini çeker. Bizde bu kanıtlanmış oluyor aslen. Onun içinde sakladıkları var. Benim de içimde yangınlar…

Çok mevzuştum galiba gene. Dilerim hergününüz neşeyle dolu olsun. Kalbinizden refah hayatınızdan neşe eksik olmasın..