Mobilcet sohbetin adı olan söyleşi mekanından merhabalarımızı sunarak sözlerimize başlıyoruz. İlk olarak mobil cet çalışmalarımıza cici söyleşi ile başlamıştık.
Devamını şimdi söyleşi mekanı ile sizlerin okumasını sağlayacağız…
Özlem sohbet dedik, atılan kazıklardan söz ettik. Mobil chat yaparken karşımıza çok çıkıyor üzgünüm ki insan olamayan, insan görünenler. Kinayeyi çok seviyorum.
Ben gibi iğnelemeyi seven birde Hafsa vardı. Bu aralar kayıpları oynayan. Neyse ki konuma bunlarla devam etmicem.

Özlem sohbet özlenilen ile meydana getirilen söyleşi gibi ele alıcam. Ee hadi mobil cet de mobil chat nedir nasıldır öyle ele alım.
Yok illa ileti alınmadı derseniz zor değil benim için süreklilığı.

Mobilcet
Mobil chat kullanımı rahat ara yüzü ile şimdi söyleşi ederiz iş birliğiyle birlikte. Aramalarınıza denk gelen domainlerimizin girişine tıkladığınızda, sohbet ederiz söyleşi sitesi içine giriş sağlayacaksınız.
Özlem sohbet aramalarından anlayacağınız özlem ile meydana getirilen söyleşi yeri içine geleceksiniz.
Bu yönetimde hile yok. Emeğe saygı usere sevgi var. Malum yönetimde sevmediklerimizde var fakat tek tek kendi arzularıyla ayrılıyorlar.

Özlem sohbet
Özlem ile yapılan söyleşi bambaşka geliyor insana. Kimisi yolunu gözlüyor girerse söyleşi sitesi içine diye, kimisi de nick park ediyor. Dün bir karı arkadaş ile mevzusunu ettik özel söyleşi ederek.
Dediki yok gelmiyor baksana, aldandı sanalın hilelerine. Dedimki sabret seviyorsa gelir.
Örnek verdim dedimki bak. Neler ettiler neler dediler. Iyi mi vurdular kıssadan hisse anlattım. Bitmeyen vakalar…
Şükür biraz paranoya hal alsakta, hala birbirimizdeyiz. Dilerim oda senin kıymetini anlamış olur dedim.
Bilmiyorum özlem ile meydana getirilen sohbet için ona umar oldummu? Dedim uygun değildir bir ihtimal. Dediki mobil chat var eskisi gibi değil oldukça kolay gelip haber vermek dedi. Haklı ama suda var bu mobil aplete ben telefon webimden giremiyorum illaki program gerekiyor. Bununda üzerine basmak lazım.
Evet sevgili mobil cet yada yazısıyla mobil chat arayan söyleşi sitesi sakinleri. Sohbet mekanında yapılır. O zaman siz kullanıcılarımız hemen www.SilaSohbet.Net adresine söyleşi yeri için gelin…