Kızlarla söyleşi şimdi çok basit. Genç bakımlı ve alımlı bir delikanlı dolayısıyla genç bakımlı alımlı kızlarla sohbetten hoşlanır. Şimdi yok söyleki yok bu şekilde ne desek bu gerçeği değiştirmez değbilimsel?

Şimdi süslü püslü yok şöyle sohbet yok böyle sohbet demek asılsız olur. Evet kadınlarla söyleşi edilmezmi edilir. Benim her süre dediğim şeklinde her kör satıcının bir kör alıcısı vardır.

Hani derler ya ben vakit geçirmek için geldim, bir arayışım yok. Çoğu vakit külliyen asılsız. Ama yok diyemeyiz zaman geçirmek için girenlerde var…

Bakın birde genç yaşlı farketmiyor. Bayanlarla sohbet için girip nefes alsın yeter modunda olanlar var. Iyi mi anlayış değil mi okuyunca değişik geliyor. Lakin çoğu kimi zaman bilincinde olmadan bunu yapıyor.

Mesela bir userimiz var gırgır şamata etmeyi seviyor, alalen şaka fakat gerçek olarak nefes alsın yeter diyor resmen. Hani kadınlarla söyleşi makalesinde guzel sözler bekliyordunuz ya. Bende güzel bir değişiklik olsun dedim.

Şimdi farkinda lik dedik de aklıma geldi. Farkinda olanda var tabiki hani o nefes alsin yeter diyenler onlarin amaci sohbet degil ihtiyac karşılama. Ne ihtiyacı diyen mi oldu ne? 😀
Gerçekler acıdır. Dostta acı söyler.

Kızlarla söyleşi
Ah benim tatlı, ince, narin, nazenin kızlarım!
Ne meraklısınız aldanmaya aldatılmaya… Sohbetten beklentiniz nedir? Iyi bir eş, iyi bir aşk, iyi bir arkadaş, iyi bir arkadaş. Aslına bakarsak hepsi var sıla söyleşi mekanı içinde. Lakin erkeklerimizde, hanımımız, kızımızda reel yaşamındaki gibi olmayı ve yalansız sohbet etmeyi başarırsa.

Karşılıklı güzel sohbette olmuyor degil heralde… güncel konularda olsun farklı konularda olsun kızlarla söyleşi oluyor userler tarafınca…
Bizim mekan yalansız sohbet için ideal bir sohbet mekanı.
Ruhunuzun okşanacağı ve yenilenmiş arayüzü ile aşkla tekrar karşılıklı güzel sohbette buluşmayı ümit ediyoruz. Siz özel kullanıcılarımızın iyi niyetini kalpten hissediyoruz.

Değerli vaktinizi bizlere ayırdığınız için teşekkür ediyoruz. Takipçi ve sohbet edenlerimizle bir aile benzer biçimde olduğumuzu hatırlatmak isteriz. Emeklerinizin boşa çıkmayacağına ve cabalarınızın bir karşılık bulacağını hatırlatırız.