Karşılıklı sohbet ederken, sıcak bir gülüş, buz dağlarını eritirmiş bu sohbette. Sizlerde burada herşeyi müsvette yaşamayın. Tüm renkler aynı hızda kirlenmiyor mu?
Mutsuz olmak için herkesi memnun etmeye çalışmak yeter. Aslına bakarsak size diyorum da birde ben başarabilsem kadın kadına söyleşi adresinde.
Buralarda hep birileri senin nasıl görünmüş olduğunu bilirler, lakin hiç kimse gerçekte iyi mi bulunduğunu bilmez. Hele hele iyi mi hissettiğini. Kim bilir benim nasıl hissettiğimi onca yılda tek kisiyle paylaşmış olduğum benzer biçimde olursa 13 yılda bir olur.
Gönlündeki gönülde olsa ne yazar demeyin yanıma gelmedikten sonrasında diye düşünmeyin.
Kimi zaman yanınızda olmadan öyle çok şeyi başarır ki siz bile ağzı açık izlerseniz bir tek.

Karşılıklı söyleşi

Çoğu kez sevdiklerimizden yara aldık, fakat hep acısını bizi seven birilerinden çıkarttık. Hata etmedik mi ? Ettik. Ben hiç o denli özür dilediğimi bilmiyorum mesela. Aslen hatada değilde benim kisi başka bir şeydi adını hiçbir vakit koyamadığım. Devamlı başıma geldiği şekilde hatalar kullar için diye hiç yargılama yapmadığım bir şey. Işte sırf bu nedenle onu çok severken bir defa daha üzdüm diye. Bir türlü gerçeği gösteremesem de oda görmek istemese de özür dilerim. Zamanında sevdiklerinden Karşılıklı sohbette aldığım yaralardan ötürü uslanmadığım ve seni üzüldüğüm için. Özür dilerim sen bana hep desen de yazık söylediğim için. Özür dilerim seni kendimden soğuttugum için.

Sizlerde hanım kadına yada erkek adama ne farklıdır ister bayanlarla sohbet ederken. O sohbette sevdiğinizi canını yakıp onun aklını saçma sapan bulandırmayın. Hep kim bilir net olmuş olursunuz benim benzer biçimde lakin bu kadar çok sevmiş olduğinizi çok geç fark edebilirsiniz. Iste bu yüzden özür dileyecek şeyler yapmayın.

Hanım hanıma mi erkek erkeğemi?

Nasıl söyleşi etmek istediğini sen belirle. Kadın hanıma sohbet yada erkek erkeğe sohbet hayır hayır bayanlarla sohbet mi istiyorsunuz. öyleyse derhal simdi söyleşi mekanları için www.SilaSohbet.Net adresinde sohbete sende derhal katıl.

Geç yağan yağmur yaşam vermezmiş kurumuş çiçeğe, dilerim bizim yağmurumuz kurumadan yetişmiştir.

Buralarda kimse vaz geçilmez değildir, lakin siz vaz geçmeyen olun.