Eskikent sohbet odaları güzel günlerin habercisi. Düzenli bir gelişim düzeyine sahip olan Eskikent.
Yaz geliyor adalarda, porsuk çayında güzel bir gondol sefası zamanı geliyor. Her şehire örnek olacak parklar, köprüler ve birçok yenilikler yapıldı.

Peki niçin Eskikent söyleşi sitesi mevzusu ele alındı? Galiba ben Eskişehir özlemine düştüm. Lakin ben Eskişehirden ayrılalı seneler oldu. Malum artık yabancıyız memleketimize. Girdiği uzun sokaklarda kaybolacak kadar yabancı. Ne garip değil mi doğdum büyüdüm on sekiz yıl geçirdim. Fakat şimdi bir yabancı. Babam bir yeri tanım ederken diyorki şurası varya bilirsin. Biliyor musun diyen yok. : )
İste zaman bu şekilde suni denizini bir misafir benzer biçimde ziyaret ettim. Bir öğrenci şehrinden çok daha fazlası olmuş burası.
Turizm açısından bilhassa mükemmel bir gelişim elde etmiş. Senelerdir Yılmaz Büyükerşen allah için söylemek gerekirse çalıştı. Ama malum hepimiz insan oğlu hep aynı yaşta yada genç kalamıyor. Eskişehir söyleşi sitesi gencini, yaşlısını, fakirini zenginini, öğrencisini yerlisini söylekişi ettirebilen en kaliteli söyleşi adresi.
O adres neresimi? Elbetteki sıla sohbet mekanı başka yermi kaldı ki?

Eskikent söyleşi odaları
Eskikent ne anlatmayla sona erer, nede yazmayla aslında. En kaliteli söyleşi adresini sırf bundan dolayı öğrenmek için bile ziyaret edebilirsiniz.
Eski bir şehrin yep yeni yüzünü ziyaret edeceğinde kim bilir iyi bir klavuz bulursunuz. Tarihi odun pazarı ve gurur veren bir şehir.
Ziyaret ederseniz Eskişehiri Mustafa Kemal Atatürk‘ün Eskişehir taşı ile meydana getirilen ürünlerini incelemeyi atlamayın.

Sazova parkı, masal şatosu, kent park, bal mumu heykeller müzesi, adını saymayı unuttuğum birçok gezinsel alan. Hepside Eskişehir güzelliği, anlayışlı yerel halkı ile ek olarak güzelleşen bir memleket.
Ne günler geçirdik adalarda, barlar sokağında, Ertuğrul gazide, sazovadan, Hasan polatkan bulvarında, yeşiltepede, saymakla bitmez anılar. Keşke hep orda kalsaydım söylediğim tek şehir Eskişehir. Ter temiz hayaller kirlenmeden. Kalpler kırılmadan, ruhum yorulmadan, bedenim yaşlanmadan. Keşke söylediğim birçok şey yaşanmadan.

Memleket mi? Evet orası benim memleketim, özlediğim her şeyin olduğu memleket. Merak mı ettiniz o halde www.SilaSohbet.Net adresinde Eskişehir taşı tarihini söyleşi ederek niçin öğrenmeyesiniz. Söyleşi mekanı en kaliteli söyleşi adresi sizleri Eskişehir sohbet sitesi içinde hem Eskişehirlilerle tanışmaya hemde birazcık şehir rehberliği etmek için sizleri davet ediyor. Haydi şimdi icabet süreı.