Söyleşi yeri burası siz burada hiç kendinizi yaşadınız mı?
Bugün burada yazılanlar aslen belkide sizin beyninizde de var. çoğumuz bir tomurcuk gibiydik başlarında, ister gerçek sohbet hayatımızda, isterseniz sizde sanal söyleşi de diyin farketmez.
Başımızı ne zaman toprağın üzerine çıkarıp filiz versek. Bir çiçek şeklinde açmak istediğimizde hepimiz hanımları koparttılar.
Kac kez açmayı denersek yapalım. Gerekse sanal sohbet gerekse reel söyleşi de yeniden hep kopardılar.
Adı çiçek olan bile hiç açtımı acaba. Yada adı Gül birey bile hiç güldü mü?
Burada sohbet yerinde kim bilir çoğu fert kendini yaprakları dökülmüş bir ağaç şeklinde hissediyor normal olarak biliyorum.
Lakin üzülmeyin. Son baharın gelecek olan bir ilk baharı her vakit var allah ömür verirse. Diliyoruz sanal söyleşi ve gerçek sohbet hayatınızda herşey gönlünüzce olur.

Sohbet yeri

Sohbetyeri mi arıyorsun kendine. Bir aile samimiyetinde, kaliteli ve elit kişilerle sohbet etmek mi istiyorsunuz? öyleyse doğru bir adrestesiniz. Sizi rencide edecek kişilikler yok!
Tepki göstermek istediğinde ayıp olur diye tepkini içine gömme, anlayış ve sabırla seninle sohbet etmek için seni bekleyen bir aile olduğumuzu sakın unutma.
Hakkını yiyecek, senin isyanını arttıracak kimse yok burada. Dişini artık sıkmayacaksın.
Şunu ihmal etmeyin sakın başarısızlık diye birşey yoktur. Sanal sohbet yada gerçek söyleşi başarısızlık sandığımız şey, bir öğretmenin dersi anlatma biçimi ile öğrencinin dersi öğrenme biçiminin uyuşmamasıyla alakalı. Peki sizin öğretmeniniz iyi mi sizin için. Önemli olan bu elbet. Yaşam bir öğretmen siz ise bir öğrenci olun. Sohbetyeri içinse bırakın öğretmeniniz kaliteli ve elit kişilerle söyleşi etmek olsun. Argo olmadan saygı ve sevgiyle söyleşi etmek en güzeli.

Hayat söyleşi

hayat söyleşi için aslında çok nadide bir ortam. Fakat kimisi fenaye kullanır. Kimisi iyiye. Kocasından, karısından yada babasından, annesinden öfkesi gözünü kör etmiş bir çok insan. Hayat sohbet ile sohbetyeri arasında daha çok üzülür aldığı darbelerden. O kor ateşin dumanı o farkında olmasada basiretini örter.
Yaşayamadıklarının hıncı aklını sis perdesi şeklinde kapatır.
Korkak, pısırık, içine kapanık bir user olma sıla sohbet mekanında burada kaliteli ve seçkin kişilerle sohbet etmek sana inştanrı hayat verecek. Hayat sohbet bir sansı hak ediyor bence ne dersiniz?