Bazen verdiğiniz kararlar sonucunda ne kadar ciddi bir yolda olduğunuzu tahayyül edememiş olursunuz. Bunun farkına vardığımızda iş işten çoktan geçmiş ve o yola girmiş bulunursunuz. İrc söyleşi sitesi içinde de bu tür şeyler başına çok fazla gelir. Sonra kaybetme süre gelince keşke gercekleri saklamasaydım diye feryadlarınız içinizde patlar öyleyse anlam ifade etmeyen değil yalansız söyleşi etmeli.

Bizimmekan sohbet siteleri adı altında aslına bakarsak yıllar önce var oldu. Kurucusu Baskan tarafınca bırakılmasaydı suan yaşı kimbilir kaç olurdu.
Kalitelisohbet muhabbet en guzel senelerında olan zamanda irc söyleşi sitesi girişini bırakan Baskan yıllar sonra yine eski domainini canlandırdı.
Bir kere daha yalansız sohbet arayışı yaparken Bizimmekan tercihini nede yapacağınızı bir düşünün isterseniz. Adres neresimi cok ayıp!
Heralde www.SilaSohbet.Net başka irc sohbet mi var. : )

 

Yalansız sohbet, muhabbet
hepimiz biliyoruz muhabbetin iyi mi başlayıp, iyi mi sürdüğünü. Vakit zaman isyan vurguları taşısada yüreğiniz, iyiki yapmış oldum noktasında olacak Sıla söyleşi mekanı için hep düşünceniz.

Disiplinli kontrollü bir tutuma sahibiz biz bu adreste. Değerlerinize haiz çıkıyor ve kurallara riayet ediyoruz. Sizlerde iyi ki Sıla sohbet mekanına girmişim diyeceksiniz.
Motive olarak kim bilir söyleşi arkadaşınla minik bir yemeğe çıkacaksınız.
Dileklerinize en kısa zamanda ulaşıp mutluluğu yakalamanız ümidiyle…