Bayanlarla sohbet iyi mi edilir? Bilgisi olan varmı?
Sohbet siteleri içinde bir bayanla sohbet etmek isteyen adam ne yapmalı? Çok fazla rast geliyoruz ki, hiç genel sohbet etmeden hanımlarımızın direk özeline yazan erkekler fazlalıkta. Peki neden hiç yanıt alamazsınız düşündünüz mu?

Sizlere irc söyleşi kadınları hakkında minik tüyolar verelim hal böyle olunca.
İrc sohbet adresinde kadınlar söyleşi edeceği adamın onu güvende hissettirmesini isterler, güvenmek isterler. Lakin ozeline hiç genel söyleşi etmeden gelen erkeklerden uzak dururlar. Siz özel seçmiş olmanızda onun için siz her insana yazan birisi olmaktan çıkamazsınız. O yüzden öncelikle yapmanız ihtiyaç duyulan genel sohbet ederek kendinizi yedi gün kadar tanıtacaksınız. Güvenilirliğini düzenli gelmiş olarak vereceksiniz ki karşındaki kişide seninle karşılıklı sohbet için adım atsın.

Bayanlarla söyleşi
gerçek sohbet yaşamında da öyle değil mi sizce? Karşılıklı sohbet etmek için başta birazcık bir ortamda tanışmak gerekiyor. Hiçbir kadın kalkıp direk numarasını size vermiyor. Siz yeterki gerçek sohbet ile karşınızdakine gitmeyi bilin.
Önce kanala girince allahın selamını vermeyi bilin. Sonra genel söyleşi kanalında hal hatır etmeyi öğrenin. Zaman içinde bakın seviyenizi siz koruyun. Siz değil kadın söyleşi için gelecektir.
Aslen çok basit doğrusu yapılması gereken. Sadece karşılıklı söyleşi için kaliteli seçkin bulunduğunu karşısındakine göster yeter.

Adam erkeğe sohbet
Karşılıklı söyleşi etmek için Bayanlarla sohbete gerek kalmamıştır. Hanım kadına söyleşi yada adam erkeğe sohbet de edilebilir. İnsanlar sohbeti nedense illa erkekse bayanla bayansa erkekle yapiyor. Renkler ve zevkler konusu. Ama cok güzel dostluklar var kadın kadına sohbet ile pekisen. Yada erkekler arasında örneğin kurucumuz Baskan nın eski dostlukları mevcut adam adama sohbet den edilinilen.
Örnek; bir ihtimal artık Sanal da değiller fakat benimde kadın kadına sohbet ederken pekiştirdiğim çok dostum var. Kimi zaman derim kendime Eychin için, en korumam gerekeni kendi arkadaşım dan koruyamadım diye. Neyse lafı fazla uzatmim.

Reel söyleşi, genel sohbet, karşılıklı sohbet, kadın kadına söyleşi, erkek adama söyleşi, hanım söyleşi vs vs vs aramış olduğunız ne var ise hepsi bir arada www.SilaSohbet.Net de. Sende hemen aramıza katıl…